Systemy magazynowania energii dla MŚP
Oferujemy rozwiązania z systemami magazynowania energii dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zoptymalizować swój bilans zużycia energii / produkcji. Nasze systemy mogą być używane z kombinacjami różnych źródeł energii: PV, turbiny wiatrowe, biogaz, kogeneracja lub generatory diesla. Oferujemy unikalną modułową konfigurację bateryjnych systemów magazynowania, pozwalającą na zainstalowanie od 3,3 kW do 1500 kW mocy oraz od 4,8 kWh do 6080 kWh energii. Oferujemy rozwiązania jedno- lub trójfazowe. Połączenie systemu magazynowania baterii oraz unikalnego oprogramowania do zarządzania energią (kontrola obciążenia i generatorów) wraz z naszą wiedzą i usługami, umożliwia optymalizację bilansu energetycznego. Zapewniając Twojemu biznesowi maksymalne oszczędności, optymalizację, a nawet niezależność energetyczną.
Zastosowania komercyjne
Energia elektryczna jest często zużywana właśnie wtedy, gdy instalacje fotowoltaiczne lub turbiny wiatrowe produkują jej niewielką ilość. Oznacza to pobieranie energii z sieci. Dzięki naszym systemom magazynowania energii, użytkownik może zużywać własną energię elektryczną wytworzoną właśnie z instalacji fotowoltaicznych lub turbin wiatrowych, w momentach jej dużego zapotrzebowania.
Zwiększenie autokonsumpcji
Ogranicz szczytowe zapotrzebowanie na energię elektryczną i tym samym minimalizuj potrzebną moc przyłączeniową. Zacznij oszczędzać na energii.
Wygładzenie profilu zapotrzebowania na energię elektryczną
Zbuduj infrastrukturę ładowania EV, w której nie jest potrzebne zasilanie z sieci. Obniż koszty przyłączenia. Połącz aplikacje z magazynem i steruj punktami ładowania.
Infrastruktura ładowania
Stwórz własną sieć energetyczną niezależną od dostawców energii - na przykład łącząc instalację fotowoltaiczną, turbinę wiatrową lub generator diesla.
Poza siecią
Ochrona drogich maszyn i urządzeń. Chroń się przed przestojami produkcji. Utrzymuj stałą częstoliwość zasilania. Zapewij sobie odpowiednią jakość energii.
Wysoka jakość energii
Przechowuj energię elektryczną w magazynie w korzystynych, niższych okresach taryfowych i używaj w razie potrzeby, gdy obowiązują droższe taryfy.
Czas zużycia energii
System magazynowania energii natychmiast przejmuje zasilanie w przypadku przerwy w dostawie prądu.
Zasilanie zapasowe
W zależności od prognozy pogody niwelone są straty związane z produkjcą energii z instalacji fotowoltaicznej i następuje optymalizacja zużycia własnego.
Prognozowane ładowanie akumulatora
Nasze komercyjne rozwiązania są odpowiednie dla:
Produkcja energochłonna
Zaawansowane technologie
Sektor motoryzacyjny
Stacje ładowania samochodów elektrycznych
Hale i magazyny
Domki poza siecią elektryczną
Hotele
Kina i parki rozrywki
Galerie handlowe
Oferta Neo Energy Storage

TESVOLT TS 48V

Elastyczny - prosty i modułowy, dostosuje się do najtrudniejszych warunków

See product page

TESVOLT TS HV70

Wszechmocny - imponuje wydajnością i opłacalnością, w każdych okolicznościach

See product page

TESVOLT TS HV70 Outdoor

Outdoorowy - odnajdzie się pod gołym niebem, od pustyni po biegun północny

See product page

TESVOLT TS-I HV80

Kompaktowy - magazyn energii, inwerter i system do zarządzania energią w jednym

See product page

TESVOLT TPS FLEX

Bezkompromisowy - wytrzymały i mocny system dla poszukiwaczy najwyższej wydajności

See product page

Napisz do nas

Wypełnij formularz poprawnymi danymi. Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.
Wybierz rodzaj podmiotu